Norge bil >> Biler >> bil Vedlikehold >> auto Detailing >> Content

Hvordan bruke Silicon Glaze

Silicon Glaze er en bil omsorg produkt produsert av Amway som er en silisium -basert polish og voks , og er utformet for å beskytte lakken din i inntil tre måneder. Det er lett å bruke , og tar bare noen minutter å polere hele bilen . Mens det er designet for bruk på billakk jobber, kan det også være trygt brukes til nesten alle malt metall eller glassfiber overflate, inkludert båter , bobiler og utstyr . Silicon Glaze kan også brukes på keramiske og benkeplater . Du trenger
2 myke kluter
Vis flere instruksjoner
en

vasker bilen med bilvask eller såpe og vann. Tørk grundig med et håndkle .
2

Påfør en kvart størrelse mengde silisium Glasur på en myk klut og bruke runde bevegelser for å forsiktig gni det på overflaten av kjøretøyet. La det sitte i ca 30 sekunder .
3

Tørk området rent med et annet mykt håndkle .
4

Legg til en kvart størrelse mengde Silicon Glasur til den første håndkle , og polere en annen del av kjøretøyet. Vent 30 sekunder og tørk rent . Fortsett denne prosessen til hele bilen har blitt polert og vokset med Silicon Glaze .

.from:https://www.bilindustrien.com/biler/car-maintenance/auto-detailing/121976.html

Previous:
Next:

auto Detailing