Norge bil >> Biler >> Biler, lastebiler Autos >> sports Cars >> Content

BMW bremsen

I oktober 2010 , var visse BMW biler har gjennomgått en større brems tilbakekalling. Det har vært andre rapporterte brems problemer med BMWs og minnes før i oktober 2010 event . 2010 Recall

oktober 2010 husker påvirkes mer enn 350.000 biler , 200.000 av disse var i USA. BMW annonsert at bremsevæske var lekk og forårsaker biler å miste bremsekraft . På den tiden av tilbakekallingen , hadde problemet ikke forårsaket noen ulykker . Berørte modeller ble bygget etter 2002 , og inkluderte 5 , 6 og 7-serie. Biler med høy kilometerstand ble sterkest rammet .
Motorsykkel Recall

BMW annonsert en tilbakekalling av noen linjer med sine motorsykler i juni 2010. 15.000 motorsykler gjort mellom 2006 og 2009 i K og R 1200-serien ble tilbakekalt på grunn av defekte bremser linjer . Bremseslanger degradert raskt , sprekker eller lekker .
2009 Recall

I 2009 , en svært liten tilbakekalling påvirker 96 kjøretøyer skjedde i Nord-Amerika. X5 og X6 -modellene ble tilbakekalt fordi den bakre platen ikke oppfyller BMWs spesifikasjoner . Resultatet ble et tap av bremsekraft og en potensiell fullstendig tap av bremseevne i et bestemt hjul . BMW kontaktet eiere av berørte kjøretøyer.

.from:https://www.bilindustrien.com/biler/cars-trucks-autos/sports-cars/139881.html

Previous:
Next:

sports Cars