Norge bil >> Biler >> Biler, lastebiler Autos >> SUVer >> Content

2006 Nissan Murano Specs

Nissan Murano er en slank, fire-dørs sport utility vehicle som har vært i produksjon siden 2003. Det er en mid-size crossover SUV samlet i Japan og solgt av Nissan Motor Company. I utstillingslokalet, hadde 2006 Murano en veiledende pris på $ 27,600 til $ 31,700. Utvendig

2006 Nissan Murano er 74 inches bredt, 66,5 inches høy og 187,6 inches lang. Den har en krom grill og hekkspoiler på alle modeller. Også standard var 18-tommers lettmetallfelger, all-season dekk, et ekstra stål hjul og full størrelse dekk, og en midlertidig spare "smultring" dekk. Frontruten og bakruten har intermitterende vindusviskere, og en bakre defogger er standard. Bakdekselet åpnes opp av en liftgate. Cargo tie-downs på taket er standard.
Motor og fjæring

2006 Murano har en 3,5-liters V-6 motor med 24 ventiler og doble overliggende cam. Det er en forhjulsdrevet bil utstyrt med en automatisk, kontinuerlig variabel transmisjon (CVT). Front struts, bakre multi-link hjuloppheng og fire hjul uavhengig fjæring var standard på denne bilen. Drivstofftanken har en 21,7-liters kapasitet og bruker vanlig blyfri bensin. EPA-estimert drivstoffeffektivitet er 18 mpg i byen og 23 mpg på motorveien.
Safety Features

Sikkerhetsfunksjoner på 2006 Nissan Murano inkluderer en fire hjul anti-lock bremser, foran og bak hode kollisjonsputer, to sidekollisjonsputer og nødbremseassistanse. Andre sikkerhetsfunksjoner på denne bilen er barnesete ankere, passasjer airbag beboer-sensing deaktivering, barnesikring og hodestøtten systemer med whiplash-beskyttelse. Murano er utstyrt med front og bak ventilerte skivebremser og elektronisk bremsekraftfordeling.
Interiør
p Dette kjøretøyet har front-bøtte klut sitteplasser, en fire-veis, drevet førersetet, ekstern strøm låser, elektriske speil, en split-folding baksetet, nedfellbare bakseter og en sammenleggbar midtarmlene. Cruise control, servostyring og tilt-ratt er også standard funksjoner. Dual-sone klima kontroller, foran og bak leselys, opplyste forfengelighet speil og foran og bak koppholdere og dørlommer legge til hytta bekvemmeligheter av 2006 Nissan Murano. En AM /FM stereo og CD-spiller med fire høyttalere lydsystem kom standard og kjøperne kan oppgradere til en valgfri DVD-systemet.

.from:https://www.bilindustrien.com/biler/cars-trucks-autos/suvs/120219.html

Previous:
Next:

SUVer