Norge bil >> Biler >> Biler, lastebiler Autos >> SUVer >> Content

Spesifikasjonene til en Jeep Cherokee SRT8

Jeep Grand Cherokee SRT8 er Jeep high-end, høy ytelse, fire-wheel-drive sport utility vehicle. SRT står for "street og racing-teknologi." Grand Cherokee SRT8 debuterte i 2005 og ble produsert gjennom 2010. Car and Driver magazine roste SRT8 for sin respons, styring og spenning. Motor og ytelse Specs

2010 Jeep Grand Cherokee SRT8 har en 6,1-liter, V8-motor som setter ut 420 hestekrefter. Det blir 13 miles per gallon i byen og landeveiskjøring kombinert. Den SRT8 har foran uavhengig fjæring og bak levende bakaksel med stabilisator barer. Det har foran og bak makt skivebremser med fire hjul anti-lock bremser, og det kan taue 3,500 pounds. Den SRT8 hadde antispinn og elektronisk stabilitetskontroll funksjonen.
Utvendig spesifikasjon

Utvendig kroppens funksjoner i 2010 Jeep Grand Cherokee SRT8 inkluderer taket og kropp forming, en grille den samme farge som bilen og en bakre spoiler. Den SRT8 leveres med run-flat dekk og 20-tommers aluminiumsfelger, og det har halogen frontlykter og tåkelys. Bilen leveres med farget solkrem glass, intermitterende vindusviskere og en bakre vindusvisker. Sidespeil strøm og er oppvarmet og kan brettes.
Interiør Specs

2010 Grand Cherokee har skinntrukket seter med drevne forseter med korsryggstøtte , og det gir også en skinn-innpakket girskift og parkeringsbremsen håndtaket. Lagring omfatter et gulv konsoll, en låsing hanskerommet, bod nettet, last bånd og en overhead konsollen. Innvendig belysning omfatter tent forfengelighet speil, last lys, leselys, hanskerom lys og oppføring lys. Instrumentering inkluderer en turteller, en kjørecomputer, et kjøretøy informasjonssenter og et dekk-pressure monitor. Den SRT8 har elektriske vinduer og dørlåser. Det har også ekstern nøkkelfrie oppføring, en universell garasje-døråpner, alarm, klimaanlegg og en bakre defroster. Audio funksjoner inkluderer en AM /FM-radio, CD-spiller og DVD-spiller med MP3-funksjon, en berøringsskjerm, en lydinngang jack og seks høyttalere, sammen med satellitt-radio, en 30 GB harddisk som kan holde 6700 sanger, og to strømuttak . Sikkerhetsutstyr inkluderer kollisjonsputer foran, sidekollisjonsputer, barne-sete ankere, barnesikret låser, setebelter og en datastyrt sikkerhetssystem laget for å låse opp dørene, slå av drivstoffpumpen og slå på lysene så snart kollisjonsputene utløses.

.from:https://www.bilindustrien.com/biler/cars-trucks-autos/suvs/119534.html

Previous:
Next:

SUVer