Slik installerer en Frontspoiler på en 1969 Camaro

Den fremre enden av en 1969 Camaro har en plast spoiler montert på bunnen av metall Valance og fendere. Denne spoiler er laget av et formet plastmateriale, og ikke bare legger til utseende av bilen, men også bidrar til å beskytte undersiden av den fremre enden av små støt. Skulle du trenge å installere en spoiler på '69 Camaro, kan du gjøre det i ca 30 minutter. Du trenger
Spoiler kit
3/8-inch skralle og socket satt
Fastnøkkel sett
Vis flere instruksjoner
en

Lay på ryggen og ser opp på undersiden av metall Valance under gitteret. Finn de seks hullene som ligger tvers over bunnen av Valance.
2

Løft spoiler opp mot Valance og linje opp de seks hullene i toppen av Valance med de seks hullene i Valance. Løst installere bolter og muttere fra spoiler kit gjennom spoiler å koble spoiler til Valance.
3

Finn de tre skruehullene langs bunnen av spoiler. Koble de to festemateriell fra spoiler kit til utenfor hull i spoiler med hardware fra settet. Koble den andre siden av den vinklede brakettene til hullene i bunnen av fendere.
4

Installer rett brakett fra settet til sentrum bolt i spoiler og koble den andre siden til spoiler stropp plassert på undersiden av Camaro.
5

Kontroller at spoiler er plassert på en tilfredsstillende måte, og stram ned alt av monteringsutstyr med 3/8-inch skralle og socket og en åpen fastnøkkel.

.from:https://www.bilindustrien.com/biler/Aftermarket/exterior-aftermarket-options/89477.html

Previous:
Next:

Utvendig Aftermarket alternativer